De 13 geboden - Als nieuw

De voorkant van het boek met de titel : De 13 geboden
Locatie in winkel:
/Gezondheid/Zelfhulp \ Yoga
3,50
  • TitelDe 13 geboden
  • EAN9789045204680
  • Uitgave vormPaperback
  • Verschenen27-04-2015
  • ConditieAls nieuw
Voor lezers van Stephen Covey en Brené Brown.Mentaal sterke mensen vermijden negatief gedrag, zoals zelfmedelijden, jaloezie en het spijt hebben van genomen keuzes. In plaats daarvan richten ze zich op het positieve en gaan ze de uitdagingen aan om het beste uit zichzelf te halen.In De 13 geboden geeft Morin praktische richtlijnen om haar lezers te helpen voorkomen in de 13 grootste valkuilen te vallen. De combinatie van aansprekende voorbeelden en de nieuwste psychologische inzichten, biedt strategieën voor het voorkomen van destructieve gedachten, negatief gedrag en neerslachtige emoties voor iedereen, zodat de weg naar geluk en succes vrij is en je op een positieve manier werkt aan de kansen die je geboden worden.